ORGANITZADORS I CONTACTE

Fundació Photographic Social Vision

La Fundació Photographic Social Vision és una entitat sense ànim de lucre de suport a la fotografia documental i al fotoperiodisme. Organitza anualment el festival DOCfield Barcelona, l’exposició World Press Photo i dirigeix diverses activitats docents en el camp de la fotografia documental.

Direcció General de DOCfield Barcelona

Photographic Social Vision
psv@photographicsocialvision.org

Direcció artística

Àrea de Projectes Photographic Social Vision
info@docfieldbarcelona.org

Direcció

Silvia Omedes
silvia.omedes@photographicsocialvision.org

Coordinació d’exposicions i continguts NITS DOCfield

Helena Velez Olabarria
helena.velez@photographicsocialvision.org
Inma Bernardos
inma.bernardos@photographicsocialvision.org

Direcció d’art

Mireia Carbonell
hola@mireiacarbonell.com 

Coordinació d’activitats educatives

Mireia Plans
mireia.plans@photographicsocialvision.org
Elena Vallet
elena.vallet@photographicsocialvision.org

Coordinació DOCfield PRO

Hélène Lefort
helene.lefort@photographicsocialvision.org

Coordinació DOCfield Dummy Award

Inés Casals
ines@photographicsocialvision.org
Willy Rojas
dummyaward@docfieldbarcelona.org

Producció DOCfield Carrer i NITS DOCfield

Júlia Molins
julia.molins@photographicsocialvision.org

Comunicació

Laura González Palacios
laura.gonzalez@photographicsocialvision.org

Xarxes socials

Marta García Cardellach
photo.martagc@gmail.com

Premsa

Teresa Vallbona
premsa@teresavallbona.com 

Desenvolupament web

Ikantia
www.ikantia.com

Si vols donar suport a la seva tasca, aquí t´expliquem com: www.photographicsocialvision.org
Gràcies!

photographic_social_vision_logo

Ponte en contacto

Obligatorios*